משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח - לא כולל ריהוט וג'ימבורי!  אנחנו מעדכנים לפני השילוח -  יתכנו חוסרים במלאי נא לודא שהפריט אכן קיים


משחקי הרכבה מומלצים לילדים בגן

חברת אושר בגן מציעה למכירה דרך אתר האינטרנט שלה שורה ארוכה של משחקי הרכבה מומלצים לילדים. בתור חברה המתמחה במכירה והפצה של ציוד עבור גני ילדים ומוסדות חינוך אנו מעמידים לרשותכם מבחר עשיר של משחקי הרכבה איכותיים המתאימים לכל הגילאים, אותם אנו בוחרי בקפידה מיצרניות מוערכות.

 

הרמה הגבוהה של משחקי הרכבה לילדים מצטרפת אל שירות מצוין הניתן על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בסיוע לגננות, מטפלות ואנשי חינוך בבחירת המוצרים הטובים והמתאימים ביותר להרכב הילדים במוסד. בנוסף אל המשחקים אנו מציעים עוד קשת רחבה של ציוד ואמצעים כגון עבודות יצירה, משחקים דידקטיים, צעצועים, מתקני חצר ועד לציוד משרדי וריהוט.

 

משחקי הרכבה לצעירים שבחבורה

 

דרך האתר שלנו תוכלו להזמין בקלות ובבטחה משחקי הרכבה לגיל שנתיים, ביניהם דופלו 450 חלקים, הרכבת צינורות גלגלים, שקע תקע כלי תחבורה, מגנטים, קוביות וצורות הנדסיות. כמו כן אנו מציעים משחקי בניה לילדים עד גיל 3 כמו פאזל תלת מימד, התאמת צורות, קוביות ספוג ענק, מגדלי כוסות, קשתות מגנטיות, הרכבת ופל ועוד הרשימה ארוכה.

 

תוכלו למצוא אצלנו גם משחקי הרכבה לגיל 3 ומעלה, למשל משחק איי קיו עץ השלם ריבוע, הרכבת מכנו מקדחה מסלול תלת מימד, לגו, האומן הצעיר – טרקטור, ג'יפ, אוטו גלידה ואוטו זבל. גם אפשר להזמין מאיתנו משחקי בניה לגילאים אלו כמו קפלה עץ עם מחברים וגלגלים, קליקפורמרס, משחק יתדות גדולים, הרכבת מוטות גמישים, משחקי תכנון ועיצוב לפי דגם, דומינו משושים, ועוד המון משחקים.

 

יתרונות התפתחותיים של משחקי הרכבה

 

בקרב אנשי חינוך ידוע כי משחקי בנייה לילדים לסוגיהם השונים תומכים בהתפתחותם בדרכים מגוונות. לדוגמא, צעצועי הרכבה מפתחים את יכולתו של הילד לבצע תכנון ולארגן את החלקים, וכן את יכולתו להתמודד עם אתגרים שלא נפתרים באופן מיידי. הם מחזקים את סבלנותו של הילד, את יכולתו לשמור על קשב וריכוז, ללמוד מהי התמדה ולחוות את ההצלחה שבהשקעת תשומת לב לזמן ממושך יחסית. למעשה, ערכת הרכבה הלוקחת את הילד שלב אחר שלב מביאות להרבה הצלחות קטנות הנובעות ממציאת החלק הנכון, לצד התענוג של השלמת המשימה כולה.

 

בנוסף, ישנם משחקי הרכבה רבים שבהם אין מטרה מוגדרת, אלא משחקי בנייה בקוביות, במגנטים, בספוגים, במוטות גמישים וכדומה – השמים דגש על היצירתיות ועל המוטוריקה. במשחקים אלו הילד יכול לתת ביטוי מוחשי לעולמו הפנימי ולחוות את תחושת המסוגלות והביטחון שמעניקה היצירה, דבר התורם גם למצב הרוח. כל זאת בעבודה שקטה מעיקרה שניתן לבצעה לבד או ביחד עם חברים, דבר התורם בתורו לכישורים החברתיים.

 

יחד עם זאת, על מנת שהילדים יוכלו ליהנות מיתרונות אל יש לבחור עבורם משחקים המתאימים לגילים וליכולותיהם הקוגניטיביות והמוטוריות, על מנת שלא ליצור חוויית תסכול שעלולה להוביל בהמשך לרתיעה. או לחילופין, אתגר נמוך ופשוט מדי המוביל לשעמום. בדיוק לשם כך ארגנו את האתר בקטגוריות של משחקי הרכבה עד גיל 3 ומעל גיל 3, וכמו כן עומד לרשותכם הצוות המקצועי של חברתנו שישמח לייעץ ולעזור.

 

לפרטים נוספים והזמנות

 

משחקי הרכבה מומלצים לילדים ניתן להזמין כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר, ובתוך כך ליהנות ממחירים אטרקטיביים וממשלוחים בחינם בהזמנות שמעל 450 ₪. לפרטים נוספים וסיוע מהצוות המקצועי שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת אושר בגן בטלפון 08-6881177 או 053-2251824.

 

 

 

 


 

logo בניית אתרים