משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח - לא כולל ריהוט וג'ימבורי!  אנחנו מעדכנים לפני השילוח -  יתכנו חוסרים במלאי נא לודא שהפריט אכן קיים


שלל רעיונות לפעילות בגן
 

 

אחת המשימות הראשיות של גננות בגני ילדים היא למצוא רעיונות לפעילות בגן, לתכנן אותם על כל השלבים והחומרים הדרושים ולהוציאם אל הפועל. כמובן שיש אינספור רעיונות לפעילות בגן ילדים, אותם יש להתאים להרכב הילדים והגילאים, תוך עמידה בלוחות הזמנים ומסגרת התקציב מבחינת חומרים ומשך הפעילות.

 

בתור מי שמתמחים כבר למעלה מעשור במכירת והפצת ציוד לגני ילדים יש לנו המון רעיונות להפעלת ילדים בגן. כמובן שניתן להזמין מאיתנו ציוד כמו משחקי הרכבה, משחקים דידקטיים, מתקני גינה וצעצועים, אך כאשר מדברים על רעיונות להפעלה בגן יש עוד המון אפשרויות. בשורות הבאות נביא מספר הצעות חביבות משלנו לפעילויות המשלבות יצירה וללא צורך ברכישת ציוד יקר.

 

כמה דוגמאות להפעלות בגן

בין אם מדובר בהפעלת הורים בגן ילדים או בהפעלה של הילדים לבדם, הדבר נעשה באופן יומיומי ובמועדים מיוחדים כמו חגים, לקראת סיום השנה וכדומה. לשם כך, הרשו לנו להציע כמה רעיונות לפעילויות לילדים בגן שיכולים להתאים:

 

  • מסגרת תמונה – זוהי פעולה חביבה ופשוטה שילדים מתחברים ומבצעים אותה בקלות. כל מה שצריך הוא רק בריסטול, תמונה של הילד או בני משפחתו ומדבקות – עדיף מדבקות המתאימות לעונה הנוכחית. מהבריסטול מכינים את המסגרת המרובעת עבור התמונה, ולאחר מכן מדביקים על המסגרת את המדבקות – כל ילד לפי העדפותיו. זוהי מזכרת חמודה שהילד יכול לקחת איתו הביתה בסוף השנה, שתזכיר לו את הגן בחודשיים הבאים עד החזרה.
  • יצירת מובייל – בפעילות הזו משתמשים בציורים שאנו מציעים באתר או מציירים לבד וצובעים את ההדפסים. לאחר מכן גוזרים את הציורים (למשל של חיות, כוכבים, בית וכדומה) לפי הצורות שלהם, מקשטים עם מדבקות ויוצרים חור קטן בחלק התחתון והעליון של כל ציור. בשלב האחרון משחילים דרך החורים חוט והרי לכם מובייל שהילד יוכל לקחת בגאווה לביתו.
  • בניית וקישוט אקווריום – זוהי עוד הפעלה חביבה שמתאימה בעיקר לימות הקיץ, ולכן כדאי להצטייד במדבקות קיץ של שמש, דגים וכדומה. מה שצריך הוא רק קופסת נעליים שבה חותכים חלון באחת הדפנות. על גבי החלון מדביקים נייר צלופן ועל גבי המדבקה מדביקים את מדבקות הדגים. הזמינו את הילדים לצבוע את פנים הקופסא בכחול ולהוסיף עוד מדבקות דגים כפי רצונם, ומחוץ לקופסא ניתן להדביק עוד מדבקות קיץ ולצבוע כיד הדמיון הטובה.
  • יצירת משקפת – בפעילות הזו מה שצריך להכין הוא רק שני גלילי נייר טואלט, מדבקות, נייר צלופן וסרט או שרוך. לוקחים את שני הגלילים ומבקשים מהילדים לצבוע אותם לפי העדפותיהם, ולאחר מכן מדביקים את הגלילים אחד לשני ומקשטים עם מדבקות. בהמשך מחברים את נייר הצלופן הצבעוני לאחד הקצוות של הגלילים, ואילו בקצה השני עושים שני חורים קטנים. דרך החורים יושחל בשלב האחרון שרוך או סרט שיאפשר לילד להחזיק את המשקפת בקלות או לתלות אותה על צווארו.


 

לפרטים נוספים והזמנות

יש לנו עוד המון רעיונות לפעילות בגן כמו יצירת שבשבת, מניפה, כובע סיום, תיק ים, עפיפון, יונת השלום, כתר או בלון ליום העצמאות, ועוד היד נטויה. לפרטים נוספים וסיוע מהצוות המקצועי שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת אושר בגן בטלפון 08-6881177 או 053-2251824.

logo בניית אתרים