משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח - לא כולל ריהוט וג'ימבורי!  אנחנו מעדכנים לפני השילוח -  יתכנו חוסרים במלאי נא לודא שהפריט אכן קייםציוד תנועה לגיל הרך – כדי לפתח מיומנויות חשובות וכישורים נדרשים

התנועה היא צורך בסיסי, ראשוני לקיום החיים שלנו. היא מתחילה כבר עם יציאתו של התינוק לאוויר העולם, ולמעשה עוד כשהוא ברחם אמו, וממשיכה לאורך כל חייו. היא זו המאפשרת לו גדילה והתפתחות תקינים, ובכל המישורים: הן במישור הקוגניטיבי, הן במישור הרגשי והחברתי, וכמובן גם במישור התנועתי. הילד והילדה לומדים את העולם וחוקרים אותו, ובייחוד בשנים הראשונות לחייהם, באמצעות התנועה. הם מושיטים ידיים קדימה, זוחלים וסוקרים את המרחב שלהם, את כל מה שסביבם, גם תוך כדי התנועה. כך הם מפתחים, בין היתר, כישורים נוספים המהווים חלק חשוב ומרכזי בהתפתחותם.

לעודד את התנועתיות

לצעצועים, למשחקים ולציוד שמקיף את הילדים, בין אם בגן ובין אם בבית, יש תפקיד מכריע בפיתוח כישוריהם השונים. כדי לעודד את התנועתיות של הילדים ולאפשר להם להתנסות, חשוב מאד ליצור עבורם כמה שיותר הזדמנויות שיאפשרו זאת. אחת הדרכים לעשות זאת בצורה יצירתיות וטובה, היא באמצעות ציוד תנועה לגיל הרך, כדוגמת כדורי קפיצה קרניים, קוביות יוגה, שטיחי צעדים ושטיחי ידיים רגליים, טרמפולינה עם ידית, שטיח מעבר חצייה ועוד ועוד. את הציוד הזה ניתן למצוא בגני ילדים רבים וגם בבתים פרטיים. הוא עומד לרשותם של הילדים הרכים לאורך כל שעות היום ומאפשר להם לפתח מיומנויות חשובות ולהיות בתנועה, כך שיוכלו לחקור את העולם וללמוד רבות אודותיו. 

להפעיל את כל החושים

בעזרת הצעצועים, המשחקים והציוד שמאפשר תנועה לגיל הרך מפעילים הקטנטנים את החושים וקולטים מידע מהעולם. הם עושים זאת באמצעות העיניים, האוזניים, העור שלהם, האף וגם הפה, ולא פחות מכך – גם תוך כדי תנועה. מערכות הגוף של הילדים קולטות את המידע הזה, הן מעבירות אותו על ידי חיישנים אל המוח, שמעבד את המידע ומפתח אותו. הוא משדר תגובה מתאימה, שהביטוי שלה הוא אותה פעילות מוטורית. הילדים לומדים, באופן הזה, להגיב, לפעול וגם להתאים את עצמם למקום. 

שילוב של צעצועים ומשחקים לילדים המעודדים את התנועה ומאפשרים להם תזוזה ושימוש בחושים נוספים הכרחי בגילאים הצעירים. על ההורים וגם על הגננות ליצור ולספק לילדים הרכים כמה שיותר גירויים המפעילים את כל החושים. כך יוכלו הם לשכלל, לשפר ולפתח מיומנויות חשובות ולהיחשף אל העולם כמה שיותר ובדיוק בתקופת החיים הקריטית, שבה הם סופגים ולומדים הרבה. 

כדי למצוא ציוד תנועה מתאים חשוב לפנות לחנויות המתמחות בכך. חנויות אלו מקפידות על מוצרים איכותיים מאד, מוצרים בטיחותיים המותאמים באופן מלא לגיל הרך. מוצרים אלה עומדים בכל התקנים הנדרשים ומאפשרים לילדים להתנסות, לחקור וגם לנוע. ניתן למצוא גם ציוד ספורט איכותי המאפשר גם הוא תנועה ומותאם לגילאים הגדולים יותר לצורך שיפור מיומנויות חשובות לא פחות, אותן מחזקים בהמשך.

מחפשים ציוד תנועה המסייע בפיתוח קואורדינציה ופיתוח מיומנויות וכישורים חשובים? אם כן, אושר בגן היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מציעה לכם מגוון רחב של ציוד לגני ילדים, לבתי ספר ולמוסדות שונים, לרבות ציוד המשפר את מיומנויות התנועה. לסקירת כלל המוצרים המוצעים, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 053-2251824

logo בניית אתרים