משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח - לא כולל ריהוט וג'ימבורי!  אנחנו מעדכנים לפני השילוח -  יתכנו חוסרים במלאי נא לודא שהפריט אכן קיים


ציוד ספורט לילדים לחוגי תנועה, מוסדות וקייטנות
 

חברתנו מתמחה כבר למעלה מעשור במכירה והפצה של ציוד מגוון לגני ילדים, בתי ספר, חוגים ומוסדות, ומעמידה לרשותם שורה ארוכה של מוצרים. המומחיות של חברתנו וניסיונה הרב מתבטאים במוצרי איכות הכוללים גם ציוד ספורט לילדים, אותם אנו בוחרים בקפידה ומציעים במחירי אטרקטיביים ומשתלמים. לאורך השנים שמה חברתנו דגש מיוחד על אביזרי ספורט לילדים ומוצרים רבים נוספים העומדים בכל ההנחיות ותקני הבטיחות, בעלי עמידות גבוהה וקלות תפעול, וזאת במחירים נוחים המתאימים לכיסם של מוסדות חינוך באשר הם.

 


אביזרי ספורט ותנועה

אם אתם מחפשים ציוד לחוגי תנועה, לקייטנות וגנים תמצאו אצלנו קשת רחבה של מוצרים. כך למשל, ניתן להזמין דרך האתר מצנחים גדולים, שטיחי ידיים רגליים, קוביות יוגה, ערכת גולף, קפיץ קפוץ, הקפצת כדור ואיקס-עיגול חבלים. כמו כן אנו מציעים ציוד להפעלות ילדים כמו קליעה למטרה טבעות חבל, סולם טיפוס נינג'ה, מוט דחיפה הגה, סט שיווי משקל וקואורדינציה, סט 6 קורות לאיזון נכון, באולינג ענק ומוט הקפצה כולל שקיות אורז. מי שמחפש ציוד לקייטנה, לחוג או לגן יוכלו להזמין מאיתנו גם ערכת נינג'ה מקצועי, סט 6 כיסויי עיניים, סט 6 משוכות, מסלול הליכה כובעים, סטנד קליעה למטרה, כדורגל גומי איכותי, צלחת שיווי משקל עם מבוך, מקלות קצב, מקלות עם סרטים, רשת קליעה 3 צורות ועוד הרשימה ארוכה.

 


אינספור רעיונות להפעלות ילדים

בין אם מדובר באביזרי תנועה לגיל הרך או לילדי הגן, יש אינספור רעיונות עבור הפעלות שניתן לעשות עימם. למרבה השמחה, בגילאים אלו ילדים מוצאים עניין בשלל פעילויות המניעות את הגוף, והן אינן צריכות להיות מורכבות או מסובכות במיוחד. להיפך – דווקא המשחקים הפשוטים הם האהובים ביותר, למשל שקי קפיצה, שטיחי צעדים, מנהרה מרובעת ועוד. כמובן שציוד תנועה לגיל הרך צריך להיות פשוט ביותר, למשל קונוס פעילות איכותי, חישוק שטוח משולש, סט 4 כדורי תחושות וכדומה.

 

את כל המוצרים האלו ועוד רבים נוספים ניתן להזמין בקלות ובבטחה דרך האתר. חשוב לציין כי לצד ציוד להפעלות ילדים אנו מציעים מתקנים שעליהם ובעזרתם ניתן לבצע פעילויות ספורטיביות, החל בסלי כדורסל ושערי כדורגל, דרך מגלשות ונדנדות, ועד למתקני חצר כמו מרכזי ופארקי פעילות או ארגזי חול בצורות ובגדלים שונים. לכן, יש לנו מענה שלם ומקיף עבור מגוון צרכיהם של גנים, קייטנות, חוגים ומוסדות, עם ציוד להפעלות המאפשר להרחיב את הרפרטואר ולתת לילדים שעות של עניין, הנאה ותרומה התפתחותית.

כידוע, בגילאים הרכים, דרך הגן וכמובן גם בבית הספר, גופם של הילדים מצוי בתהליך התפתחותי מואץ. הם מלאי אנרגיות ומחפשים היכן לפרוק אותם, כאשר אחת הדרכים הטובות ביותר הן דרך פעילויות שגם משפרות יכולות. אכן, ציוד ספורט לילדים בכל הגילאים מפגיש אותם עם אתגרים הנוגעים למישורים התפתחותיים רבים. בין היתר הפעילויות תורמות לחיזוק השרירים והשלד, לשמירה והגברה של גמישות, לשיפור המוטוריקה הגסה ולעיתים גם העדינה, לשיפור הכישורים החברתיים, הבנה והפנמה של כללים ועבודה בקבוצה, ועוד.

 


לפרטים נוספים והזמנות

אביזרי ספורט לילדים ניתן להזמין כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר, ובתוך כך ליהנות ממחירים אטרקטיביים וממשלוחים בחינם בהזמנות שמעל 450 ₪. לפרטים נוספים וסיוע מהצוות המקצועי שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת אושר בגן בטלפון 08-6881177 או 053-2251824.

logo בניית אתרים