משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח (לא כולל ריהוט וג'ימבורי) | יתכנו חוסרים במלאי, אנחנו מעדכנים לפני השילוח 


המעון יום הוא המקום שבו התינוק שלכם, ההורים, יבלה מספר שעות ממהלך היום. אתם נותנים את האמון בצוות המעון ובמתקניו, שישרתו את התינוק שלכם במהלך תהליך ההתפתחות שלו.
בשונה משאר סוגי המשחקים המבוססים על מזל, משחקי חשיבה הם משחקים שבהם יכולותיו האינטלקטואליות של השחקן הן אשר מכריעות את הכף
המכנה המשותף בין עבודה בעיסת נייר, אחיזת עיפרון באופן נכון, גזירה, השחלת חרוזים ואפילו אכילה בכפית היא המוטוריקה העדינה. אחת המיומנויות הבסיסיות שנרכשות כבר בשנת החיים הראשונה לחיי הילד ומשפיעה על כל הפעולות היומיומיות במהלך חייו.
שנותיו הראשונות של הילד הן שנים שבהן הילד רוכש את הידע הבסיסי שלו לגבי העולם. הוא מפתח כישורים חברתיים בעזרת הוריו או גורמים מקצועיים בפעוטונים, גני היום ובתי הספר.
רשימת חומרי יצירה היא רשימה שצריכה לנהל כל גננת, גם אם היא כבר זוכרת בעל פה את כל מה שהיא צריכה להזמין בקטגוריה של חומרי יצירה לגן ילדים. בנוסף לכך, רצוי גם להישאר תמיד עם היד על הדופק, לבדוק מוצרים חדשים בשוק ולרענן את הרשימה בהתאם.
את הרשימה של ציוד לקייטנה יהיה עליכם לבנות בעצמכם, בהתאם לסוגי הפעילויות שתרצו להעביר לילדים בקייטנה, אך בשורות הבאות תוכלו למצוא כללים חשובים, שיסייעו לכם לעשות את זה נכון ובהתאמה למתחייב מכל אדם המפעיל קייטנה לילדים.
גן ילדים הוא מקום שאמור להיות צבעוני, שמח וחיוני אבל גם בטוח ויעיל. בהתאם לכך, במשימות עיצוב גני ילדים חשוב בהחלט לשים לב לסוגיית המראה, האווירה והצבעים, אבל לא פחות חשוב מכך, גם לסוגיית הבטיחות, חלוקת המרחב ותכנון הגן בצורה כזאת שתתמוך בפעילות היומיומית של הילדים בגן.
הבחירה לעבוד עם ספק גן ילדים שמגדיר עצמו ככזה וגם מציג התמחות ספציפית בתחום זה, היא בחירה שמבוססת גם על נוחות בניהול ההתקשרות שלכם מול ספקים לגני ילדים. אבל מעבר לסוגיית הנוחות, ישנה סיבה טובה וחשובה עוד יותר לעבודה עם ספק המתמחה באופן ספציפי בעבודה עם גני ילדים ועל הסיבה הזאת נדבר כעת.
גננות רבות בוחרות היטב את המשחקים שהן מכניסות לגן, הן על פי שיקולי הנאה וכיף, הן על פי שיקולי בטיחות והן על פי שיקולי התפתחות. בגני החינוך המיוחד, דברים אלה מקבלים אף משנה חשיבות כשהפוקוס הוא בעיקרו על משחקים לחינוך מיוחד וישנם לא מעט כאלה, אותם ניתן להתאים לילדי הגן.
טואול - בניית אתרים