משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח - לא כולל ריהוט וג'ימבורי!  אנחנו מעדכנים לפני השילוח -  יתכנו חוסרים במלאי נא לודא שהפריט אכן קיים


בני האדם, מטבעם, הם יצורים חברתיים החיים בקבוצות ומנהלים תקשורת עם הסובבים אותם. בתחילת חייהם, קבוצת השייכות של הילדים היא המשפחה ועם השנים הם מצטרפים לקבוצות נוספות כמו: הגן, בית הספר, תנועת הנוער, חוגים ועוד. חשוב  לתרגל עם ילדים, כבר בגיל הצעיר, מיומנויות חברתיות מאחר והן כלי נרכש שמסייע להם להתמודד בקלות רבה יותר עם מצבים חברתיים.
משחקי חברה הם פעילויות חברתיות, משעשעות ואינטראקטיביות המערבות מספר משתתפים. משחקים חברתיים כוללים  מספר ילדים והמטרה היא ליצור חוויות חברתיות, לפתח יכולות  תקשורתיות ועוד.  במשחקי חברה, המשתתפים משחקים ביחד, מתמודדים זה נגד זה או משתפים פעולה במטרה להשיג  יעדים.
התפתחות מוטורית בגיל הרך היא תהליך שבו תינוקות, מרגע לידתם ובמהלך השנים הראשונות לחייהם, מפתחים ומשפרים את היכולות הפיזיות שלהם. התפתחות מוטורית מתייחסת להתקדמות יכולתו של הילד לשלוט בתנועות שלו ולתאם ביניהן. תהליך ההתפתחות המוטורית כולל שלבים רבים וכל אחד מהם חשוב להתפתחות המלאה של התינוק. ההתפתחות המוטורית נחלקת לשני תחומים עיקריים: התפתחות מוטוריקה גסה וגם התפתחות מוטוריקה עדינה.
בין אם אתם עוסקים בחינוך או שאתם הורים לילדים צעירים, אתם ודאי יודעים כי משחק הוא כלי המאפשר למידה מהנה ומעניינת. ישנם תחומים רבים בהם המשחק הוא חלק בלתי נפרד ממהלך הלמידה, כאשר אחד מהם הוא כמובן תחום החשבון. משחקי מתמטיקה ממלאים תפקיד חשוב בפיתוח כישורי החשבון של הילד. באמצעות המשחק, הלמידה הופכת תוך למהנה ומרתקת והילד קשוב לנושאים שונים.במאמר זה נסקור מהם יתרונותיהם של משחקי חשבון לילדים, אילו סוגי משחקים קיימים וכיצד לבחור משחקי חשבון.
אם בעבר ילדים היו יורדים לשחק בגינה, הרי שכיום, ילדים רבים מעדיפים לשחק משחקי בית. בין אם אתם הורים לילדים צעירים או אנשי חינוך - חשוב לעודד את הילדים לשחק מחוץ לבית, לצורך קידום פעילות גופנית ורווחה כללית. מאמר זה יסקור את יתרונותיהם של המשחקים מחוץ לבית, יציג סוגים שונים של משחקים ויספק טיפים כיצד לבחור את המשחקים הנכונים עבור הילדים.
אם תביטו בעולם של פעם ותשוו אותו לעולם של היום, תוכלו לראות שינויים בתחומים שונים. כן, הילדים של היום הם כבר לא הילדים של פעם, לכן, יש לשנות גם את סביבות הלמידה שלהם.
המעון יום הוא המקום שבו התינוק שלכם, ההורים, יבלה מספר שעות ממהלך היום. אתם נותנים את האמון בצוות המעון ובמתקניו, שישרתו את התינוק שלכם במהלך תהליך ההתפתחות שלו.
המכנה המשותף בין עבודה בעיסת נייר, אחיזת עיפרון באופן נכון, גזירה, השחלת חרוזים ואפילו אכילה בכפית היא המוטוריקה העדינה. אחת המיומנויות הבסיסיות שנרכשות כבר בשנת החיים הראשונה לחיי הילד ומשפיעה על כל הפעולות היומיומיות במהלך חייו.
רשימת חומרי יצירה היא רשימה שצריכה לנהל כל גננת, גם אם היא כבר זוכרת בעל פה את כל מה שהיא צריכה להזמין בקטגוריה של חומרי יצירה לגן ילדים. בנוסף לכך, רצוי גם להישאר תמיד עם היד על הדופק, לבדוק מוצרים חדשים בשוק ולרענן את הרשימה בהתאם.
את הרשימה של ציוד לקייטנה יהיה עליכם לבנות בעצמכם, בהתאם לסוגי הפעילויות שתרצו להעביר לילדים בקייטנה, אך בשורות הבאות תוכלו למצוא כללים חשובים, שיסייעו לכם לעשות את זה נכון ובהתאמה למתחייב מכל אדם המפעיל קייטנה לילדים.
גן ילדים הוא מקום שאמור להיות צבעוני, שמח וחיוני אבל גם בטוח ויעיל. בהתאם לכך, במשימות עיצוב גני ילדים חשוב בהחלט לשים לב לסוגיית המראה, האווירה והצבעים, אבל לא פחות חשוב מכך, גם לסוגיית הבטיחות, חלוקת המרחב ותכנון הגן בצורה כזאת שתתמוך בפעילות היומיומית של הילדים בגן.
הבחירה לעבוד עם ספק גן ילדים שמגדיר עצמו ככזה וגם מציג התמחות ספציפית בתחום זה, היא בחירה שמבוססת גם על נוחות בניהול ההתקשרות שלכם מול ספקים לגני ילדים. אבל מעבר לסוגיית הנוחות, ישנה סיבה טובה וחשובה עוד יותר לעבודה עם ספק המתמחה באופן ספציפי בעבודה עם גני ילדים ועל הסיבה הזאת נדבר כעת.
גננות רבות בוחרות היטב את המשחקים שהן מכניסות לגן, הן על פי שיקולי הנאה וכיף, הן על פי שיקולי בטיחות והן על פי שיקולי התפתחות. בגני החינוך המיוחד, דברים אלה מקבלים אף משנה חשיבות כשהפוקוס הוא בעיקרו על משחקים לחינוך מיוחד וישנם לא מעט כאלה, אותם ניתן להתאים לילדי הגן.
logo בניית אתרים